Skladovacie kontajnery z Nemecka

1339 1118f4d49441aa1f198f5c5451dbdb3a

 

Skladovacie kontajnery nemeckej zn SIEBAU ponúkajú vysokú úroveň kvality. Skladovacie kontajnery nemeckej zn SIEBAU so zárukou 10 rokov za prijateľnú cenu.

akcni nabidka baner sk

Skladovacie kontajnery - Výhody a vlastnosti

Skladovacie kontajnery Siebau sú ideálne a cenovo výhodné riešenie pre každého, kto potrebuje dostatočne veľký priestor na uskladnenie materiálu, prístrojov a celej rady potrebného vybavenia či predmetov.

Na výber je hneď niekoľko prevedení skladových kontajnerov, ktoré sa líšia veľkosťou úžitkovej plochy, tak vybavenosťou. Podľa toho, aký kontajner si vyberiete, sa potom odvíja výsledná cena, ktorá začína už na iba 1150 EURO.

Sme výhradným zastúpením nemeckého výrobcu Siebau GmbH pre SR.

Viac informácií VSTÚPTE

Katalóg produktov Siebau GmbH (PDF)

Kontajnery sú vyrobené z oceľového plechu s pozinkovaním, čím je zaručená ich vysoká odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu a pôsobeniu nepriaznivých prírodných vplyvov - dážď, sneh, priame slnečné žiarenie. Do kontajnera tak nezateká voda, neudržiava sa tu vlhkosť a nedochádza ku korózii, či znehodnotenie uskladnených vecí. Životnosť skladovacích kontajnerov, je vďaka tomu značne predĺžená a dosahuje aj niekoľko desiatok rokov. A to, bez nárokov na údržbu, s ktorou inak bývajú bežne spojené aj nemalé dodatočné výdavky.

Skladovacie kontajnery Siebau sú štandardne vybavené dvojkrídlovými vrátami, ktoré sú opatrené bezpečnostným zámkom, ktorá zabraňuje samovoľnému otvoreniu alebo násilnému vlámaniu. Takže všetko, čo sa v ňom nachádza, bude chránené a nemusíte sa obávať prípadného poškodenia či straty obsahu kontajnera. Vráta možno inštalovať aj do ďalších stien. Nosnosť strechy je až 125 Kg / m 2. Kontajner môže byť podľa potreby vybavený podlahou.

Skladovacie kontajnery možno dodať v zloženej alebo rozložené podobe, ktorá je finančne výhodnejšie. Samotná montáž je veľmi rýchla a všeobecne považovaná za najväčšiu výhodu skladovacích kontajnerov. Od chvíle, kedy je kontajner dopravený na miesto určené klientom, ho totiž možno pripraviť k plnému využitiu do niekoľkých hodín. Bez nutnosti vybavovať stavebné povolenie. 

 

Máte záujem skadové kontajnery? Napíšte nám.