Lacné prístrešky pre auta

pristresek victoria2

Lacné prístrešky pre auto Palram

Chcete pre svoje vozidlo zaobstarať kvalitný a odolný prístrešok s dlhou životnosťou a luxusným dizajnom a ešte k tomu lacno? Ste zapálený kutil? Potom sú pre Vás skvelým riešením lacné prístrešky pre auto značky Palram. Sú totiž navrhnuté špeciálne pre účely montáže svojpomocne.

akcni nabidka baner sk

 

Lacné prístrešky Palram - montáž

Na montáž sú potrebné 2 osoby, ktoré však nemusia mať žiadne predchádzajúce skúsenosti. Jej dokončenie je otázkou pár hodín, pričom nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. Vystačíte si iba s bežnou výbavou - skrutkovač, vrtáky, kľúče a rebrík. Stavba nevyžaduje žiadne vopred pripravené základy. Prístrešok stačí ukotviť na dostatočne pevný povrch. Rovnako tak nenáročná je aj inštalácia strechy, kedy sa úplne zaobídete bez zložitého šplhanie po konštrukcii. Strechu stačí len zasunúť do pripravených líšt prípadne pripevniť k rámu, čo sa dá urobiť tak z pohodlia na zemi, tak za pomoci rebríka.Pre celkové zjednodušenie a urýchlenie montáže je súčasťou balíka s prístreškom aj návod, vysvetľujúce postup montáže krok za krokom.V prípade potreby možno prístrešok kedykoľvek rozložiť, uschovať alebo premiestniť a opätovne zložiť.

 

Lacné prístrešky Palram - konštrukcia, údržba a vlastnosti

Prístrešky pre auto značky Palram sa vyrába iba z vysoko kvalitných materiálov. Rám prístrešku je z hliníka a pozinkovanej ocele. Strecha z odolného polykarbonátu s takmer 100% ochranou proti škodlivému UV žiareniu a 90% priepustnosťou svetla ochráni Vaše vozidlo pred dažďom, vetrom, snehom i krúpami a zamedzí pôsobeniu škodlivých UV lúčov. Automobil tak zostane v bezpečí pred koróziou a plesňami. A vaša peňaženka zase pred finančne nákladnými opravami. Nosnosť strechy je 150 Kg/m2.Lacné prístrešky Palram sú bezúdržbové, nemusíte teda investovať veľa času a energie do pravidelnej údržby. Ak budete chcieť prístrešok umyť, stačí použiť hadicu s vodou, prípadne počkať na dážď, ktorý ho opláchne za Vás.

Prevedenie lacných prístreškov

Ponuka lacných prístreškov obsahuje niekoľko rôznych prevedení. Nájdete v nej ako samostatne stojaci prístrešky so sedlovou alebo oblúkovou strechou, tak aj prístrešky pre upevnenie k stene domu.

Zaujímate sa o lacné prístrešky? Napíšte nám Vaše otázky.