Montované garáže s omietkou One Trade

montovana garaz

Prehliadnite si garáž virtuálnou prehliadkou, kliknite TU. 

Plechové garáže predstavujú finančne výhodné riešenie, ako zabezpečiť vášmu automobilu bezpečné a kvalitné parkovanie. Ktoré sa svojím vzhľadom a kvalitou spracovania vyrovná niekoľkonásobne drahšej murovanej výstavbe. To umožňuje jednoduché zakomponovanie do architektonického štýlu vášho bývania či projektu. Samozrejmosťou je tiež široká ponuka estetického i praktického príslušenstva. S nadštandardnou 10 ročnou zárukou na steny a strechu garáže. Aké sú ďalšie výhody?

Garážovanie takmer zadarmo

Cena plechové garáže s omietkou je až o niekoľko tisíc eur nižšia, ako náklady na stavbu klasické murované varianty, ktorá navyše nie je ani mobilná. Presvedčte sa sami:

• Stavba murované garáže bežne stojí 5 000-9 000 EUR

Plechovú garáž s omietkou získate už za 1 650 EUR = ušetríte tisíce

 hotove-garaze.sk/aktuality

Blesková montáž

Plechová garáž vám okrem peňazí ušetrí aj veľa času, pretože jej montáž trvá len pár hodín (do 25m2 nie je treba ani SP). Okamžite potom je pripravená na použitie. A kedykoľvek ju môžete jednoducho demontovať a presunúť inam.

Záruka kvality

Garáže sú odolné proti poveternostným vplyvom a korózii, sú teda takmer 100% bezúdržbové. Pritom majú desiatky rokov dlhú životnosť. Odborný statický posudok, ktorý zaručuje ich skalopevnou stabilitu a pevnosť, je samozrejmosťou. Rovnako ako certifikáty kvality ISO 9 001 a 14 001.

Riešenie na kľúč - prispôsobiteľnosť

Veľkou výhodou plechových garáží s omietkou je aj široký sortiment modelov, rozmerov a príslušenstva. Na výber sú:

  • Plechové garáže s pultovou strechou
  • Plechové garáže so sedlovou strechou
  • Dvojgaráže
  • Garáže s prístreškom
  • Radové garáže

Ich súčasťou je výklopná brána HÖRMANN s manuálnym ovládaním, ktoré je možné na želanie doplniť o elektropohon. A tým zvýšiť váš užívateľský komfort na maximum. Sami si vyberiete ktorýkoľvek z 8 farebných odtieňov omietky. Atika, brána a odkvapový systém sú k dispozícii v 2 farbách.

Kompletný katalóg vrátane cien k stiahnutiu v PDF (6 MB)

Voľbou farby to však nekončí. Ďalej sme pre vás pripravili praktické príslušenstvo. Ako je úložný a odkvapový systém, výklopné PVC okná, plechové bočné dvere so zárubňami. Alebo deliaca priečka, vhodná predovšetkým pre dvojgaráže. U ktorých si možno tiež zvoliť, či budú mať jednu veľkú bránu či dve samostatné.

Multifunkčnosť

Garáže môžete okrem parkovanie automobilu využiť aj na skladovanie materiálu, úrody, zriadenie dielne. Alebo ako zázemie odpadového hospodárstva, prístrešok pre fajčiarov, záhradný domček a iné.

Full Servis

Maximálny servis pre vás je samozrejmosťou - návšteva miesta, dokumentácia, doprava garáže.

Preto neváhajte, objednajte si plechovú garáž s omietkou, a zaistite vášmu vozidlu bezpečné parkovanie za zlomok ceny murované garáže... Stačí nás kontaktovať.

Zaujímate sa o Montované garáže s omítkou One Trade? Napíšte nám Vaše otázky.