23.2.2018

Nikto z nás si nekupuje auto kvôli tomu, aby ho čo najrýchlejšie zničiť. Naopak, všetci chcú, aby im ich plechový miláčik vydržal čo najdlhšie. Preto je rozhodne na mieste pre neho naplánovať garáž.

Keď prístrešok nestačíbetonova dvojgaraz

Prístrešok na auto síce vaše vozidlo ochráni pred tým najhorším, teda pred nepriazňou počasia ako je dážď, krúpy, či sneh, ale zďaleka nevyrieši všetko. Napríklad proti vetru prístrešok veľa nezmôže, teda ak máte prístrešok klasický bez bočníc. Tiež proti zlodejom ste bezbranní. I keď budete mať prístrešok za bránou svojho pozemku, nikde nie je povedané, že títo šikovníci nedokážu bránu otvoriť. Preto potrebujete hotové garáže.

Zlodeji si ani neškrtne

Situáciu môže veľmi ľahko vyriešiť betónová garáž. Tú môžeme bez rozpakov prirovnať k pevnosti. Pokiaľ ju vybavíte modernými vrátami, napríklad s diaľkovým ovládaním a v bezpečnostnom prevedení, je vysoko pravdepodobné, že si zlodeji ani neškrtne. Preto sa oplatí na vrátach do garáže rozhodne nešetriť. Naopak. Vyberte si také, ktoré sa dobre a pohodlne otvárajú, ale zároveň budú pre zlodeja dostatočnú prekážkou.

Návštevy umývačky budú redšie

Samozrejme vám prefabrikovaná garáž z jedného kusu tiež významne uľahčí údržbu vozidla. Pretože vozidlo stojace pri daždi, snehu vonku na ulici je podstatne rýchlejšie zablatený. Z toho vyplýva, že ho musíte častejšie voziť do umývačky alebo sami umývať. Jeho životnosť klesá a stúpajú nároky na údržbu. Ak ale auto nikdy nenecháte stáť na ulici a vždy s ním zájdete do garáže, čoskoro spoznáte rozdiel. Údržba bude oveľa jednoduchšie.

Ušetríte finančné prostriedky

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale práve výhoda toho, že betónová garáž znamená výrazne menší nutnosť umývanie vozidla, sa veľmi pozitívne premietne do životnosti vášho plechového tátoša. Všetky vplyvy sa totiž sčítajú. Rýchlo preto spoznáte, ako je vášmu vozidlu v garáži dobre. Môžete si ho v plnej kráse a sile užívať o poznanie dlhšie, a tým samozrejme ušetríte nemálo finančných prostriedkov.