25.10.2017

Či už si pre parkovanie svojho vozidla vyberiete akúkoľvek garáž, je viac než isté, že aj v oblasti garáží vznikajú najrôznejšie trendy. Samozrejme nikdy neškodí sa o nich niečo dozvedieť, aj keď dobre viete, že je nijako nevyužijete vo svojej praxi, že ide skôr o perličku pre zaujímavosť, pre zábavu. Skrátka sa dozviete niečo nové.

Hotová betónová garáž nie je jedinou vymožeností2

Vám možno pripadá, že betónová garáž, ktorú si môžete objednať hotovú a nemusíte sa s ňou stavať svojpomocne, je tým najväčším hitom, ktorý sa u nás dá dosiahnuť. Iste, je to veľmi efektívne riešenie, ktoré vám v mnohom pomôže a vyrieši váš hlavný problém - parkovanie vášho vozidla v prostredí, ktoré ho dokonale ochráni pred nepriazňou počasia a zároveň tiež pred zlodejmi. Tí by si na neho samozrejme mohli robiť zálusk, avšak keď bude ukryté, majú smolu.

Upracete dovnútra hneď dva vozy

Vaša prefabrikovaná garáž z jedného kusu je dokonalou ukážkou kvalitnej práce a chytrého riešenie, ale aké sú trendy v zahraničí? Napríklad ide o dvojposchodové garáže vrátane výťahu. Je to jednoduché. Zájdete s jedným vozidlom do garáže, kde máte výťah a zaparkujete tam. Následne vyleziete z auta a stlačíte tlačidlo výťahu. Ten aj s autom vyjde do horného poschodia. V spodnom poschodí, ktoré v túto chvíľu zostane prázdne, môžete zaparkovať svoj druhý voz.

Parkovať pred domom? neprípustné

Tiež je veľmi silným trendom mať bývanie, ktoré je úplne samozrejme vybavené vlastnou garážou, aj keď práve nemáte vozidlo - môžete tam ukladať nejaké svoje cennosti, ktoré v prípade potreby vysťahujete von, aby ste uvoľnili miesto svojho vozidla. Tiež nie sú in domy, kde bola pôvodná garáž prestavaná a začlenená do obytného priestoru. Mať parkovanie pre svoje vozidlo, napríklad v podobe betónovej garáže je samozrejmosťou. Nikto sa proste nechce pozerať na susedove auto parkujúce pred domom na ulici, alebo na príjazdovej ceste.