19.9.2017

Túžite po tom, aby vaše garáž tvorila jeden celok aj s vašim rodinným domom a jeho okolím? Nie je to zase taký problém, ako by sa možno na prvý pohľad mohlo zdať. Ide len o to, všetko dopredu premyslieť a stanoviť si priority. Potom sa môžete rozhodnúť na najvhodnejšom riešení.

Nejde iba o špičkovú funkčnosť02032010-639

V dnešnej dobe nejde len o špičkovú funkčnosť garáže, to znamená, aby ochránila vaše vozidlo pred nepriaznivými klimatickými podmienkami a zabezpečila klímu v ktorom sa nebude zrážať vodná para a teda hroziť vášmu vozidlu korózie. Našťastie hotové garáže tieto možnosti bezo zvyšku spĺňajú. Sú plne funkčné, zaistí vášmu vozidlu dokonalé prostredie, ktoré bude tvoriť základ pre jeho vynikajúce životnosť. Navyše si môžete garáž prispôsobiť aj svojim dizajnérskym predstavám.

Plech môže zodpovedať farbe podľa RAL

Napríklad plechové garáže sú výbornou voľbou pre prípad, že nechcete stavať murovanú garáž a domnievate sa, že nevyužijete komfort betónové garáže. Tiež keď je pre vás dôležitejším kritériom cena, teda upokojíte sa napríklad aj s menším komfortom ak pôjde o čo najnižšiu cenu. V prípade plechovej garáže začínajú ceny už okolo 370 EUR. Pritom sa jedná o veľmi kvalitný mobilný stavbu s oceľovým rámom a strechou s nosnosťou, ktorá zvládne aj napadaný sneh. Dizajn môže vylepšiť sedlová strecha a predovšetkým tiež možnosť lakovať objekt podľa RAL škály. Môžete si tak vybrať farbu ladiace s vašim rodinným domom.

Zvoľte si sedlovú strechu

Aj v prípade prefabrikované betónové garáže nemusí ísť len o plochú strechu. Môžete si rovnako dobre vybrať aj strechu sedlovú. Zároveň tiež omietka sa dá farebne prispôsobiť domu, s ktorým má ladiť. Vaša garáž sa tak stane príjemnou dizajnovú súčasťou vášho rodinného domu. Bude v rovnakej farbe a štýle ako on a vy sa jej budete môcť právom pýšiť.