19.5.2017
 
Priestranný dom určený pre rodinu s dvoma deťmi alebo ako dvojgeneračné bývanie pre dva páry starý a mladý poskytuje montovaný dom Lounge 62. Poskytuje veľký spoločný priestor aj dostatok súkromia. Jedná sa o ekologickú a veľmi úspornú stavbu.
 
 

Dôraz sa kladie na energetické úspory

Premyslenosť do najmenších detailov charakterizuje mobilné domy Lounge 55. Obydlia má také dispozície, že poskytne dostatok miesta pre spoločné aktivity všetkých obyvateľov domu aj oddychovú zónu pre každého.
 
Jadrom koncepcie domu sú energetické úspory a šetrný prístup k životnému prostrediu. Dom tvorí jedno podlažie a ide o nízkoenergetickú stavbu.
 
Môžete si tak byť istí, že významne ušetríte výdavky za energiu a tým pádom zohľadníte aj dopad svojho bývania na životné prostredie.
 
 
 

Dokonalá tepelná izolácia

Na samotnú výstavbu domu sa používajú ekologické materiály, predovšetkým drevo a výrobky z neho spracované.
 
Steny a jednotlivé priečky v dome sa skladajú zo stavebno izolačných panelov. Pod týmto názvom sa skrýva materiálový sendvič z troch vrstiev, pričom vnútri je z expandovaného polystyrénu, čím domu zaistíte dobrú tepelnú izoláciu. Výrobca ale nepodceňuje ani izoláciu podlahy.
 
Aj tá je riešená veľmi starostlivo pomocou tepelnej izolácie EPS 18 cm. Strešnú konštrukciu tvorí drevený klenutý rám tiež izolovaný.
 
 
 

Dostatok priestoru aj pre odpočinok

Obydlia 3 + kk ponúka dve stredne veľké spálne a rozľahlý obytný izba s kuchynským kútom, ďalej je samozrejme vo výbave kúpeľňa s toaletou.
 
Montovaný dom Lounge 62 to všetko ponúka na priestore 62 m2. Priamo z veľkého obytného izby sa vstupuje na terasu, ktorá sa rozkladá po celej dĺžke domu a je široká 1500 mm.
 
Zaisťuje teda dostatok priestoru pre relaxáciu a tvorí akýsi most medzi domom a vonkajším prostredím, prírodou. Tu je možné zdržiavať od jari až do jesene.