27.4.2017
 
Zdedili ste garáž a nemáte auto alebo máte montovanú garáž a momentálne ju nevyužívate? Je mnoho ďalších spôsobov, ako ju využívať.
 
 
 

Dielňa

Drevenú garáž je možné využiť už tradične ako dielňu. Stačí ju vybaviť potrebným náradím a pracovným stolom a tiež príslušnými strojmi. Garáž môžete razom premeniť v truhlárna, šijacie dielňu, apod. Výhodou je možnosť garáž kedykoľvek premiestniť inam.
 
 

Sklad na tovar a materiál

Moderné montované plechové garáže môžete použiť ako sklad tovaru na ďalší predaj, sklad stavebného materiálu. Vďaka veľkej variabilite si môžete prispôsobiť veľkosť garáže, typ brány. Nemusíte sa obávať, že by garáž nešla riadne zabezpečiť. Plechovú garáž môžete vyberať v mnohých farebných variantoch.
 
 

Kancelária

Jednoduchá montovaná garáž možno použiť aj ako kancelária alebo sídlo firmy. Začínate podnikať? Potom je betónová garáž skvelou investíciou. Môžete si zvoliť farbu omietky, veľkosť, prípojky, osadenie okien i dverí. Celoročne obývateľné kanceláriu môžete bez obáv využívať aj pre stretnutia s klientmi. Betónová garáž možno opatriť napríklad pergolou. Vďaka tomu získate navyše príjemnú záhradku pre svojich hostí či zamestnancov.
 
 

Bar či krčmička

Uvažujete nad podnikaním? Mobilná garáž s pár vhodnými úpravami môžete premeniť na súkromnú alebo verejnú krčmičku alebo bar. Na internete nájdete mnoho inšpiratívnych fotografií. Garáž môžete opatriť tiež pergolou, grilom a získate perfektné letné posedenie. Garáž v prípade potreby premiestnite inam. Môžete ju využívať iba ako sezónne reštaurácii na futbalových ihriskách, kúpaliskách alebo u verejnej cyklotrasy.