26.4.2017
 
Čím ďalej častejšie sa v rodinách vyskytuje viac ako jeden voz a potom prichádza na rad otázka, kam s ním. Riešením je jednoduchá drevená garáž. Aké majú tieto mobilné garáže výhody?
 
 

Jednoduchá konštrukcia

Najdôležitejšou výhodou drevenej garáže je jej jednoduchá konštrukcia. Drevenú garáž možno veľmi ľahko zmontovať v dvoch ľuďoch. Panelová konštrukcia má zosilnené profily rámov, prípadne je vyrobená zo zrubovej konštrukcie. Drevená garáž potrebuje údržbu v podobe pravidelnej aplikácie ochranných náterov.
 

Rýchla montáž

Nemenej podstatnou výhodou je rýchla montáž drevené garáže. Garáž sa usadí na betónové pätky, k jej montáži nepotrebujete žiadne zložité vybavenie. Ak nie ste zručný kutil, môžete si objednať montáž i dopravu rovno u dodávateľa vybraného modelu garáže.
 

Variabilita

Montovaná garáž ponúka aj mnoho variantov, ako by mala vaša garáž vyzerať. Môžete si vybrať jednoduchú garáž pre jedno vozidlo, ale tiež je možné zvoliť drevené dvojgaráže. Z dreva možno vybudovať aj radové garáže, napríklad pre firemné flotilu áut. Vybrať si môžete samozrejme tiež typ strechy, osadenie dverí, typ brány a veľkosť samotnej garáže. Drevenú garáž môžete využiť aj ako príručný sklad.
 
 
 

Nízka obstarávacia cena

Jednoduchá drevená garáž sa tiež pýši nízkou obstarávacou cenou v porovnaní s murovanou garážou. Drevená garáž je skvelou voľbou aj na menšie pozemky. Naviac je u nej jednoduchá demontáž. Keď potrebujete garáž presunúť na iný pozemok, jednoducho ju rozoberiete a znova zložíte inde. Nemusíte tak kupovať novú garáž, keď sa sťahujete.