5.4.2017
 
Potrebujete si postaviť garáž, ale neviete sa rozhodnúť, ktorá pre vás bude najlepším riešením? Prinášame vám nižšie ponuku najobľúbenejších garáží.
 
 

Plechové garáže

Aby ste nemuseli míňať peniaze za murovanú garáž, sú skvelou variantou plechové garáže.
 
Plechová garáž s pultovou strechou pozinkovaná - je obľúbeným druhom garáže. Je vyrobená z pozinkovaného materiálu. Konštrukcia garáže je vyrobená s oceľovým rámom z L profilov. Vybrať si môžete pultovou alebo sedlovú strechu.
 

Drevené garáže

Alternatívou k plechu sú drevené garáže. Jednoduchou stavebnicu zvládnete postaviť za pár hodín. Oproti plechu vyžaduje väčšiu údržbu a náležitú starostlivosť.
 
Drevená garáž Double 6x6 m - vám poskytne dostatočný priestor aj pre väčšie vozidlo. Garáž môžete použiť okrem iného ako sklad alebo dielňu. Garáž obsahuje dve okná a tiež dvere. Vyrobená je zo 44 mm silných múrov.
 

 

Betónové garáže

Prefabrikované betónové garáže sú ďalším riešením, ako si rýchlo a lacno zaobstarať garáž.
 
Betónová garáž s podlahou - táto prefabrikovaná garáž sa vyrába sériovo, z betónu B45. Výhodou je skutočne nízka cena, kedy za cenu murovanej garáže si zaobstaráte dvojgaráž z prefabrikovaného betónu. Tento model je vybavený betónovou podlahou, nechýba ani bohatá ponuka príslušenstva.
 
 

Plachtové garáže

Potrebujete len dočasné riešenie pre svoje vozidlo? Potom môžete využiť plachtové garáže. Zmontujete je veľmi rýchlo, podľa potreby túto plachtovou garáž využijete aj ako prístrešok na drevo či príručný sklad.