4.4.2017
 
Môžete svoje vozidlo zabezpečiť alarmom, zablokovať volant a používať ten najlepší možný lak na trhu, ale rovnako to môže byť málo. Stačí jeden kameň alebo krupobitie a vaša peňaženka značne uberie na váhe.
 
 
 

Lacnejšie riešenie

Oprava vozidla nie je lacná záležitosť, zvlášť ak sa jedná o nový model. Poistenie nemusí vždy pokryť všetko. Pre lepšiu ochranu svojho auta si kúpte garáž. Nemusí sa jednať o tradičné tehlovú stavbu. Tá už koniec koncov nie je trendy. Oveľa atraktívnejšie sú dnes montované garáže. Nie sú drahé, ľahko sa udržujú a ich premiestňovanie je jednoduché. Dokonca tak jednoduché, že na to stačí jeden pár rúk a prostá dodávka.
 
 

Plech je odolný

Mobilné garáže sú najčastejšie vyrábané z plechu. Plech totiž vyniká vysokou odolnosťou, ale zároveň je aj ľahký. Vďaka tomu sa jedná o ideálny materiál pre mobilné garáže. Nemusíte sa báť, že by vám plechová garáž začala korodovať alebo by vám niekto prokopl do steny dieru. To u kvalitnej produkcie určite nehrozí. Dokonca je možné obohatiť jej vzhľad aj o omietku. Na prvý aj na druhý pohľad ju tak nerozoznáte od bežného murovaného parkovanie.
 
 

Ideálna šopa

Ak sa vám nepáči plech, existujú aj mobilné varianty z dreva. Tie dokonale zapadnú hlavne v malebných záhradách. V drevenej garáži nemusíte mať ustájeného iba svojho motorového tátoša, väčšia verzia zvládnu pojať aj kosačku a ďalšie záhradné nástroje. Zastrešenie pre auto tak môže fungovať aj ako skladovací priestor. Za zlomok ceny tradičné garáže možno mať pred domom multifunkčné parkovanie schopné odolať dažďu i ľuďom.
 
 

Všade vyzerajú dobre

Je jedno, či si vyberte garáž z plechu alebo z dreva. Obe možnosti sú tou najlepšou obrannou líniou pre vaše vozidlo pred zlodejmi aj nevľúdnym počasím. Vďaka širokému výberu je dnes ľahké zaobstarať si mobilnú garáž, ktorá bude nielen dobre plniť svoju funkciu, ale bude dokonale ladiť aj so svojim bezprostredným okolím.