Ochrániť svojho motorového miláčika môžete mnohými spôsobmi. Dnes je napríklad moderné zastrešené státie, ktoré vozidlám poskytujú síce úkryt pred dažďom, ale už je neochráni pred zlodejmi.
 

 

Lacné riešenie

Zlodeja môže aspoň čiastočne odradiť klasická garáž. Táto možnosť je koniec koncov najlepšie, ale stojí veľa peňazí. Navyše samotné vybudovanie takejto stavby nie je záležitosťou na niekoľko dní, skôr sa jedná o týždne až mesiace. Montované garáže sú tak pre mnohých zákazníkov vítanou zmenou, ktorá sa nepredraží. Odolajú prírodným živlom a sú zaopatrené aj proti zlodejom. Navyše vďaka jednoduchej konštrukcii sú mobilné. Skutočne, garáž z plechu môžete zo dňa na deň nechať presunúť kamkoľvek bude libo. Ako ľahko sa dajú zostrojiť, tak ľahko sa dajú aj rozobrať. Plech je ľahký materiál, s ktorým sa dobre pracuje.
 
 

Montáž ide od ruky

Veľa dodávateľov ponúka aj možnosť montáže, ale prečo vyhadzovať ďalšie peniaze, keď ju môžete vykonať sami. Podľa návodu to je brnkačka, ktorá sa dá v dvoch ľuďoch zvládnu za niekoľko málo hodín. Stačí mať po ruke základné nástroje na čele so skrutkovačom. Ide skôr o stavebnica pre dospelých, než o nejakú sofistikovanú montážne drinu.
 
Z montovanie plechové garáže sa navyše môže stať zábavné popoludnie s pár kamarátmi, ktoré môže vyústiť napríklad vo večernej grilovanie na záhrade.
 
 

Väčšie rozmery

Samozrejme si môžete mobilný garáže plechové na auto kúpiť v mnohých rozmerových variantoch. Vďaka nízkym cenám to nie je problém. Väčšia garáž sa môže hodiť nielen ako krytie pre ďalšie vozidlo, ale voľné miesto sa dá využívať napríklad ako sklad záhradného náradia. Nie je problém si tu zariadiť aj vlastnú dielňu. Mnoho žien totiž nie je príliš rado, keď po večeroch musí doma počúvať zvuky manželove vŕtačky.