Hliníkové prístrešky na auto / hliníkové prístrešky ku domu

  

Potrebujete nový prístrešok na auto? Chcete účel splniť s moderným dizajnom a zároveň s eleganciou? Naše hliníkové prístrešky Vás o tom určite presvedčí. Prístrešky sú vhodné pre vozidlá, ale i napríklad nad vchodové dvere, miesto pergoly, klasickej garáže, ai Dodávame ich v rôznych prevedeniach a farbách, záleží teda čisto len na Vás, o aký typ, farbu, dizajn máte záujem. Prístrešky alebo tiež Carport ponúkame moderné, luxusné, ale aj lacnejšie varianty pre menej náročných klientov, takže materiálovo to môže byť aj hliník alebo oceľ.

akcni nabidka baner sk

Hliníkové prístrešky - výhody a vlastnosti prístreškov Skiatsu

S tým, ako narastá počet automobilov, stúpa aj dopyt po bezpečnom a cenovo výhodnom krytom státie, ktoré automobil ochráni ako zvonku, tak aj zvnútra. Hliníkové prístrešky Skiatsu splnené obe tieto požiadavky na výbornú.

 

 

Prístrešky sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov. Ťažiskovým prvkom je eloxovaný hliník použitý pre konštrukciu státie, čím je zaručená jej dlhá životnosť, vysoká odolnosť proti vzniku hrdze vplyvom nepriaznivých prírodných vplyvov a ďalším spôsobom poškodení. Výhodou je tiež farebná stálosť materiálu a jednoduchá a takmer minimálna potreba údržby.To isté platí o polykarbonátové streche, ktorej odolnosť je v porovnaní s ostatnými materiálmi, ako je napríklad sklo podstatne vyššia. V prípade spomínaného a často používaného skla až 20x. Polykarbonát takisto až 100% zamedzuje prieniku UV a 50% infračerveného žiarenia cez strechu do interiéru vozidla, kde tak nevznikajú nepríjemne vysoké teploty. Polykarbonát tiež disponuje 90% odolnosti proti skrúteniu, tvar strechy tak zostáva zachovaný.

Hliníkové prístrešky sú k dispozícii rovno v 5 základných sériových radoch, pričom v závislosti na sérii a typu je možné spolu prístrešky kombinovať. Vďaka tomu sa výrazne zvyšuje variabilita celého systému a prispôsobenie státie do podoby, ktorá bude plne vyhovovať vašim požiadavkám. Na výber je potom medzi klasickým jednoduchým hliníkovým prístreškom sa státím pre jeden automobil, prípadne pre dva alebo rovno vozy. Skiatsu tak ponúka ideálne riešenie nielen pre jednotlivca, ale aj početnejšie rodiny s viacerými automobilmi, a tiež firmy, ktoré tak môžu zamestnancom poskytnúť kvalitné kryté státie. Ďalej si možno farebne prispôsobiť konštrukcii aj strechu státie. Prípadne dodatočne vybaviť o podporné stĺpiky či vystužiť strechu, čím ešte zvýšite pevnosť a odolnosť prístrešku. To potom oceníte najmä v prípade, že bývate vo vyššie položených horských oblastiach, kde mnohokrát predstavuje problémy silný vietor alebo sneh.

Odolnosť prístreškov

 

 

Máte otázky na hliníkové prístrešky? Napíšte nám.