Státie pre auto / prístrešky pre auto - Siebau GmbH Kreuztal

přístřešek na auto 

Prístrešky na auto sú ideálnym a predovšetkým lacným spôsobom, ako rýchlo vyriešiť problém chýbajúceho státie pre svoj ​​automobil. A súčasne získať výrazný dekoratívny prvok, ktorý oživí Váš dom aj záhradu. Prístrešky sú vyrábané z materiálov, ako drevo, hliník alebo oceľ. Najväčšej popularite sa však tešia práve oceľové prístrešky na auto, ktorých výrobou sa zaoberá aj spoločnosť Siebau, ktorá patrí k špičke na trhu a jej produkty, sú známe vysokou kvalitou a moderným dizajnom.

Prístrešky na auto - cena a prevedenie

Ak uvažujete nad kúpou prístrešku, máte na výber z celej rady prevedení. K dispozícii sú ako štandardné jednoduchá státie pre jeden, tak aj dva automobily. Siebau však nezabúda ani na to, že nie vždy sú jedno alebo dve parkovacie miesta dostačujúca. Takže ak potrebujete pred nepriaznivými vplyvmi počasia ochrániť hneď niekoľko vozov, môžete využiť prístrešky s radovým státím. V závislosti na tom, sa potom odvíja výsledná cena. Oceľový prístrešok môžete kúpiť už od necelých 2000 Euro.

Prístrešky na auto Výhody a vlastnosti

Dôvodov, prečo si prístrešky získavajú čoraz väčšiu pozornosť, je veľa. Jedným z nich je bezpochyby rýchlosť a jednoduchosť výstavby, tá sa pohybuje v rozsahu niekoľkých hodín. Taktiež sa jedná o vhodný doplnok existujúce garáže, ktorý nielenže ponúkne ďalšie kryté státie, ale aj skvele nahradí chýbajúce pergolu. A vytvorí tak miesto ako stvorené na odpočinok a konverzáciu počas slnečných dní. Prístrešky Siebau sú navyše veľmi odolné a na rozdiel od drevených prístreškov majú takmer nulové nároky na údržbu. Vďačí za to ošetrujúcim náterov a povrchovej úprave "Galvalume", teda metóde pozinkovanie, ktorá niekoľkonásobne zvyšuje odolnosť proti korózii. Prístrešok možno tiež prispôsobiť ako rozmerovo, tak vzhľadovo - vsadením čiastočné alebo celkové panelové výplne počínajúc a sklonom a typom strechy končiac. Samozrejmosťou je predĺžená 10-ročná záruka.

Prístrešky Siebau sú originálne nemecký výrobok. Ponúkajú vysokú úžitkovú hodnotu, nepodliehajú hrdze, majú originálny dizajn, poskytujú individuálne rozmery a môžu byť dodávané v kombinácii s akostným drevom. Prístrešky Siebau sú vyrábané z ocele s povrchovou úpravou, ktoré dlhodobo odolá náročným poveternostným vplyvom. Státie pre auto - Prístrešky pre autá z ocele - Nemecká výroba = záruka kvality! Získajte viac informácií o oceľových prístreškoch pre autá na tejto stránke.

Virtuálne prehliadky oceľové prístrešky na autá Siebau GmbH.

Video výrobcov prístreškov pre autá Siebau RAUMSYSTEME GmbH

 

Máte otázky? Napíšte nám.