30.10.2017

V súčasnosti stále viac ľudí dáva prednosť tomu nechať si priviezť a osadiť už hotovú garáž pred tým, aby stavali garáž murovanú. Je to tak, počet inštalovaných hotových garáží narastá a nie je divu. Z mnohých dôvodov ide o výhodné riešenie, za ktoré v budúcnosti poďakujete.

Ušetríte si čas, peniaze aj energiubetonova garaze hotovegaraze 7


Prečo je teda lepšie hotová garáž, než murovaná stavaná svojpomocne? Na špici týchto dôvodov, ktorých je hneď niekoľko, čnie predovšetkým cena. Áno, je to tak, garáž dodaná už hotová vás vyjde na o poznanie nižšiu cenu, než tá s ktorou sa budete dlhé týždne, ba dokonca mesiace lopotiť u vášho domu. K tomu treba pripočítať ešte energiu a čas, ktoré stavbou strávite. Musíte brať do úvahy aj to, že stavba, ktorú robíte vo voľnom čase, nepôjde dopredu tak rýchlo, ako by ste si predstavovali.

Objekt osadíte len za pár hodín


Ovšem samozrejme nejde len o finančné náklady, ktoré sú u prefabrikované garáže z jedného kusu nižšia. Podstatné je aj to, že montáž na základovú dosku, alebo základové pásy sa dá vykonať veľmi rýchlo. Je hotová počas jediného dňa len za pár hodín. Proste objednáte garáž, zaplatíte, privezú vám ju, osadí a hneď môžete parkovať. Úplne jednoduché. Získavate tak riešenie parkovania vášho vozidla, ktoré je bez preháňania na celý život.

Moderný vzhľad, ktorý sa dá prispôsobiť


Bonusom navyše je skutočnosť, že sa betónová garáž dá bez problémov kamkoľvek premiestniť. Ak teda počas času zmeníte svoje stavebné plány, nie je nič jednoduchšie ako garáž presunúť inam. Okrem toho sa tieto garáže pýši veľmi moderným vzhľadom, ktorý sa dá prispôsobiť na základe vašich predstáv. Samotná betónová garáž je úplne na nerozoznanie od bežnej murované garáže. Nároky na údržbu sú pritom úplne minimálne, za to garancia naozaj dlhej životnosti je samozrejmosťou.