18.9.2017

Klasická garáž už má odzvonené. Áno, je to tak. Zatiaľ čo v minulosti bola typickú garáží pri rodinnom domčeku tá klasická, murovaná, ktorá často bola súčasťou domu, a mnohokrát sa do nej vstupovalo priamo z domu, respektíve bola s domom prepojená, dnes už je všetko inak. Víťazí mobilné garáže.

Mobilita zvíťazífoto betonov gare

Nepriazeň počasia, ale aj zlodeji, od toho všetkého ochráni vaše vozidlo hotová betónová garáž. Preto otázka, či vozidlo garážovať alebo nie, nie je na programe dňa. Odpoveď je jasná: garážovať. Podstatné je ale to, akú garáž zvoliť, aby náklady na jej stavbu a údržbu neboli tak vysoké. V tomto smere je veľmi užitočná mobilný garáž. V posledných rokoch v úvahách o tom, akú garáž zaobstarať pre svoje vozidlo dáva veľa ľudí prednosť mobilným garážam pred klasickými.

Vyjde vás na 40% ceny

Ak garáž staviate novo, vyjde vás jednoznačne omnoho lacnejšie mobilné garáž. Prefabrikovaná betónová garáž je jasnou voľbou. Úplne jasne je cenovo oveľa dostupnejšie. Pokiaľ ju porovnáte s klasickou garážou, je podľa prieskumov lacnejšie až o 60%. Vyjde vás skrátka a jednoducho aj na menej ako polovicu ceny garáže klasické. Takáto úspora peňazí je veľmi dôležitá. Stále budete mať veľa peňazí vo svojej peňaženke a budete môcť investovať aj do iných vecí.

Pokojne môžete garáž presunúť

Proste a jednoducho siahnite po betónovej garáži z jedného kusu. Ak máte vybudované základy a tiež voľný príjazd k miestu, kde má garáž byť, počítajte s obyčajnou hodinou na montáž. Skrátka za zhruba hodinu od inštalácie garáže môžete s kľudom parkovať. Okrem toho musíme zdôrazniť ďalšiu podstatnú skutočnosť. Nie je problém presunúť garáž kdekoľvek podľa potreby. Teda ak vám na danom mieste začne garáž vadiť a hodilo by sa vám ju dať inam, zmena umiestnenia nie je problém. Pomocou ťažkej techniky sa dá ľahko presunúť a môže opäť slúžiť svojmu účelu.