11.5.2017
 
Drevená stavba zasadená do vhodného prostredia vynikne svojou krásou. Ak plánujete pristavať pergolu, prístrešok či garáž, potom voľte drevo.
 
 
 

Výhody drevené garáže

Drevené garáže sú mobilné, môžete ich podľa potreby presúvať. Presvedčiť o výhodách drevených garáží nie je nijako zložité. Zákazník ocenia jednoduchú montáž a takisto si môžete vybrať z mnohých modelov a veľkostí.
 
 

Svojpomocne aj stavebnice

Garáž z dreva si môžete postaviť svojpomocne, prípadne je jednoduchším a rýchlejším riešením zaobstarať si hotovú stavebnicu. Drevenú garáž je potreba postaviť na rovnú plochu.
 
 

Kvalita nadovšetko

Garáže sa vyrábajú zo severskej borovice, ktorá vďaka ošetreniu ponúkne dlhú životnosť a maximálnu možnú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Zvoliť si môžete pultovou či sedlovú strechu a tiež veľkosť garáže, prípadne typ brány. Montovaná garáž môže byť veľmi estetickým prvkom. Stačí ju vzhľadovo prispôsobiť svojmu domu. Jednoduchá demontáž navyše umožní garáž ľubovoľne sťahovať. Pokiaľ ju nepotrebujete, možno ju ľahko rozložiť a uskladniť na suchom mieste.
 
 

Dobrá izolácia

Oproti plechovým garážam má drevená garáž, práve vďaka drevu, lepšie izolačné vlastnosti. Drevenú garáž je skvelou voľbou tiež pre vytvorenie dielne, skladu alebo vonkajšie krčmičky u futbalového ihriska. Garáže z dreva nebývajú vybavené podlahou, preto s tým pri nákupe počítajte. Garáž sa kotví pomocou štyroch betónových pätiek. Drevená garáž potrebuje väčšiu údržbu, minimálne pravidelnú impregnáciu dreva, ktoré by malo byť chránené pred plesňami a drevokaznými hubami. Drevená garáž vám tak poslúži desiatky rokov.